Tayland dizilerinde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz özellikler nelerdir?

Forumlar Diziler Tayland Dizileri Tayland dizilerinde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz özellikler nelerdir?

 • Post
  sweetevil
  Katılımcı
  Ben Tayland dizilerini izlerim ama pek sevdiğim söylenemez. Sanırım buna seçtikleri konular neden oldu. Dizilerde kadınların aşağılandığını düşünüyorum. Genelde güçlü kadın imajı pek olmuyor. Kızlar da başlarına ne gelirse gelsin hemen affediyorlar. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz?
  • Bu konu 6 ay 1 hafta önce önce seonbae tarafından değiştirildi.
  0
  0
3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yorumlar
  AfEyzun
  Katılımcı
  Çok fazla Tayland dizisi izlemedim. Playfull Kiss’in Tay versiyonu, süper gücü olan bir çocuğu anlatan bir dizi (adını unuttum, Love Devil gibi bir şeydi) ve izledikten sonra her yönüyle benim için en güzel olup zirveye giren Kleun Cheewit ile 3 tane Tay dizisi izlemiş oldum. Kleun Cheewit’te Jee çok güçlü ve dişli bir karakterdi, onu sevmemi sağlayan sebeplerin başında bu geliyordu zaten. Ancak Playfull Kiss’in Tay versiyonu için bu sözlerine katılabilirim. Kız Playfull Kiss’teki Oh Ha Ni’den daha salaktı, uşağı süründüremedi gitti ya, fitil oldum. Öyle işte. Ne çok yazdım..
  0
  0
  melike
  Katılımcı
  Çok fazla tayland dizisi izledim. Tayland’a karşı ayrı bir sevgim olduğu için. Tayland dizilerinin en sevmediğim özelliği bir çok dizide erkekler sevdiği kadınları zorla elde etmeleri bazı dizilerde bu resmen tecavüz dediğim çok oldu. Onlarında toplumu çok fazla erkek egemenliği var gibi en azından bir çok diziden bana geçen bu. Sevdiğim diziler filmlerde çok oldu özellikle First Love filmi beni taylandı sevdiren filmdir. Klişelerin içine batmayan tüm dizileri çok samimi içine çeken kendinizi kaptırıp izleyeceğiniz diziler oluyor çokça kore hissi de alıyorsunuzç Kendi ilginç kültürlerinden de bir şeyler illaki oluyor.

  Önerebileceğim ilk aklıma gelen diziler; Devil Lover, U prince series, Kiss me, The Gifted (youtube da var)

  1
  0
  mercurisay
  Katılımcı
  TR
  Ya Tayland dizileri iyi hoş da erkekler hep tarzan gibi. Jane’lerini buldular mı atıyorlar omuzlarına, götürüyorlar. Yav kardeşim 21. Yüzyılda gerçekten gerek var mı bunlara? Hep güçlü kadınlar da kötü oluyor. Tam Türk dizisi sanki. Ezilen de hep iyi oluyor. Çok da iyi şeyler empoze ettiklerini düşünmüyorum ama fikir dünyanız oluşmuş ve düşünceleriniz oturmuşsa eğlencesine izlenilebilecek şeyler.
  0
  0
3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.