Defalarca sıkılmadan izleyebileceğim k-drama

Forumlar Diziler Kore Dizileri Defalarca sıkılmadan izleyebileceğim k-drama

Katılımcı
    Eskiden düşüncem çok farklıydı eski dizilerin daha güzel olduğunu düşünüyordum. Bu düşüncem 2019 yılında Vagabond’un vizyona girmesiyle değişti. Sıkılmadan izleyebileceğimiz nadir dizilerden . Diziye başladığınızda aşırı karışık gelebilir veya ‘bu ne ya klasik dizi’ diyebilirsiniz bende öyle davranmıştım ama 5-6 bölümden sonra finale kadar bir an önce izlemek istedim ayrıca burası SPOİLERRR BAKMAK İSTEMEYENLER PARANTEZİ OKUMASINN ((( 10 . bölümden sonra olaylar aşırı aşırı güzel işliyor ve 15.bölümdeki o an mükemmel tahmin edemediğiniz bir gelişme oluyor gerçekten )))) neyse suzy zaten fav oyunculardan ve ajan rolünü baya iyi oynamış dizinin başında göreceğiniz sahneyi diziyi anladıktan sonra yeniden görüyosunuz ve AAAAA oluyosunuz buda benden olsun .dd aşırı harika aksiyon dizisi çok az da olsa romantiklik var romantizm dizisi sevenler aşırı beğenmeyebilir ama izleyeciyi şaşırtan dizileri seviyosanız bayılırsınızz :))
    • Bu konu 6 ay 1 hafta önce önce seonbae tarafından değiştirildi.
    3
    0
6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yorumlar
    ZenaJ
    Katılımcı
    İzlemediğim Kore dizisi kalmadı desem abartmış olmam geçenlerde ikinci kez hangisini izlesem tekrar hiç sıkılmadan izlerim hatta ikinci izleyişimde daha da keyif alırım diye düşündüm ve kendimi Cheese in the Trip’in karşısında buldum. 🙂 İlk izlediğimde bile bu kadar keyif almamıştım neden bilmiyorum tekrar izlemek istedim ve çok doğru bir seçim yapmışım. Bu bitince de ikinci kez Prison Playbook’u izleyeceğim 🙂
    1
    0
    ayshesko
    Katılımcı
    Ayıla bayıla izlesem de bir diziyi 2. Kere izlemedim daha. Son zamanlarda çok düşünür oldum ama çünkü keyif alabileceğim dizi araştırmaktan gına geldi. Şöyle bir hafızamı yokladigimda tekrar izlenesi diziler

Moon lovers

My secret romance

Discovery of romance

Why secretary kim

Kill me heal me

İm not a robot   olarak düşündüm.  Çok çok güzel uyumların ve oyunculukların kurguların olduğu, sıkmayan yormayan diziler bence.

0
    0
    handan67
    Katılımcı
    Ben ayshesco nun listesindeki dizilerin çoğunu en az bir kez izlemişimdir. Ama ne zaman kendimi kötü hissetsem bana iyi gelen Strong woman do bong soon dur. Belki on kez izlemişimdir. Bunların dışında she was pretty, oh my venus, doctors, the girl who sees smells, her private life, a gentlemans dignity, boys over flowers, descendants of the sun, fated to love you, goblin, healer, scent of a woman, suspicious partner, heirs, w two worls. Bunların her birini en az ikişer kere izlemişimdir. Gerek konusu, olay örüntüsü, gerekse oyuncuların uyumları olsun bence çok güzel. Tabii herkesin zevki farklıdır. Herkese sağlıklı günler.
    0
    0
    fwtobenefits
    Katılımcı
    TR
    O kadarcok dizi var ki tekrar teekrar izledigim…

Biraz kategorilendirmem gerekirse eger,

• Haytimda bazi seylerden mutsuz oldugum, offf zaman geriye aksa keske dedigim zamanlarda Go Back Couple dizisini izlerim ki yassadigim ana sukretmeyi hatirlayayim
    • Duygusal iliskiler konusunda kafam karistiginda, biraz fazla fedakarlik mi yapiyorum acaba dedigimde Boys Over Flowers’i ilzerim. Hatta bofun animeleri dahil tum versiyonlarini izlemisimdir.
    • Kendimi cok guzel hissetmedigim, modumun dusuk oldugu donemlerde She Was Pretty izlerim. Hem dizi cok guzel enerji veriyor hem de Siwon’u gormek iyi geliyor bana. Ama genelde finaline kadar izlemem basrolu sevememistim cunku.
    • Nostaljik bir eyler izlemek istedigimde Reply serisinden birisini acip izlerim. Genelde 1988 versiyonu.
    • Ilk koreli askimi gormek istedigimde Secret Garden izlerim. Kim Jo Won bebegimdir….

Bunlar gibi daha bircok dizi var tekrar tekrar izledigim. Aklima baska gelen olursa guncellerim 🙂

0
    0
    KMGLGVEN
    Katılımcı
    Secret Garden

Goblin

Cheeese in the Trap

0
    0
    gokcesuss
    Katılımcı
    TR
    Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

W – Two Worlds

Abyss

Reply 1988

My ID Is Gangnam Beauty

0
    0
6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.